Тема: Дерибасівський. Будинок 31.

Обговорюємо питання які стосуються будинку Дерибасівський.

Re: Дерибасівський. Будинок 31.

Шановні інвестори! З метою збереження майна в будинку, обслуговуючою організацією, під час заселення будинку, запроваджується пропускний режим. Пропускний режим це один із заходів необхідний для збереження майна під час заселення та проведення великої кількості ремонтних робіт. Важливим є ставлення інвесторів до цього, адже саме те в що були вкладені гроші інвесторів і необхідно зберегти.
Сам інвестор має перепустку видану в банку під час укладення тристороннього договору. Показуйте будь ласка перепустку консьєржу, кожного разу перед тим як зайти в будинок. Разом з інвестором можуть проходити і його відвідувачі.
Для того щоб люди могли заходити без інвестора, необхідно оформити додаткові перепустки.
Оформити перепустки можна в обслуговуючій організації «Промінь-С». Прийшовши в обслуговуючу компанію і заповнивши заяву, інвестор відразу ж отримує перепустки на осіб які вказав у заяві.
Якщо до Вас прийшли знайомі чи друзі в яких перепусток немає, зустріньте їх будь-ласка біля консьєржа.
Вимагайте від консьєржів перевіряти перепустки і не пускати нікого без перепусток.
Обслуговуюча організація дуже сподівається на Вашу відповідальність та вихованість.
Давайте разом прикладемо максимум зусиль для збереження будинку.
Дякуємо за розуміння та співпрацю.

Re: Дерибасівський. Будинок 31.

До уваги мешканців будинку «Дерибасівський» С. Русової 7-Г!
В понеділок 21.10.2019 р. з 10:00 до 12:00 в будинку буде відсутня електроенергія в зв’язку з проведенням регламентних робіт. Вибачте за тимчасові незручності.

Re: Дерибасівський. Будинок 31.

Велике прохання до всіх мешканців квартир будинку «Дерибасівський», увімкнути опалення в своїх квартирах. Погана циркуляція води в системі опалення не дає змоги налагодити нормальну роботу системи.