Жек
Підключення опалення в квартирі
11
Січ"19

Коротка, узагальнена, інформація про підключення опалення в квартирі. Системи можуть відрізнятися тому бувають певні особливості.

Рекомендуємо звернутися до спеціалістів, але якщо ви вирішили самостійно увімкнути опалення зробіть наступне:

В шафі із стояком опалення, яка розташована в загальному коридорі необхідно відкрити чотири крани 1. Ввідний кран (це шаровий кран з червоною ручкою у вигляді прапорця) повернути на 90 градусів відносно труби, так щоб ручки крана стали паралельно трубі. 2. Відкрити два крани регулювання тиску в системі (їх ручки як правило круглої форми червоного та синього кольору відповідно) необхідно повертати проти годинникової стрілки, при цьому шток висувається з крану. 3. Також необхідно відкрити шаровий кран зворотної подачі (аналогічно ввідному).

Далі в самій квартирі необхідно відкрити крани батарей. Як правило це крани внизу батареї (так звані «Біноклі»), або інші крани в залежності від конструкції.

Після цього необхідно спустити повітря з батареї через кран спуску повітря.

На завершення виставити терморегулятори на необхідну позначку.

Зверніть увагу! Терморегулятори мають конструкцію через особливості якої їх легко поставити не правильно, при цьому значення на терморегуляторі можуть не співпадати з фактичною подачею тепла до батареї.

Важливо обов’язково впевнитись в герметичності системи. У випадках навіть незначних протікань закрийте всі крани та негайно повідомте диспетчера.

Конструкції систем можуть відрізнятися.

Уважно ставтеся до системи опалення. Відповідальність за нанесення шкоди несе власник квартири.