Жек
Проблема паркування автомобілів
05
Гру"19

Постійною проблемою більшої частини великих міст України є проблеми паркування автомобілів. Зрозуміло, що Житловий масив  «ПАТРІОТИКА» не є виключенням у цьому питанні.

Біля будинків можна бачити як мешканці та їх гості залишають свої автомобілі на тротуарах та газонах. Звичайно більшість водіїв знає про те, що правилами дорожнього руху, окрім іншого, заборонено паркування на газонах, перехрестях, або тротуарах в недозволеному місці. Такі норми прийняті не через чиюсь примху, а враховуючи необхідність зробити можливим нормальний прохід для пішоходів і не створювати перешкод для руху інших транспортних засобів.

Напевно необхідно нагадати про значне ускладнення для роботи екстрених служб, яке створюють бездумно припарковані автомобілі.

Пошкоджені колесами автомобілів газони відновити дуже складно, а їх вигляд є досить не приємним.

Такі вчинки залежать перш за все від самих людей. Відсутність місця для паркування автомобіля не дає права залишати його як заманеться. Звичайно можливо знайти місце далі від будинку, це не зручно, але напевно єдиний нормальний вихід. Залишати автомобіль заважаючи пішоходам, іншим авто, руйнуючи газони, є проявом безвідповідальності та неповаги до людей які живуть поряд.

У випадках виявлення автомобілів залишених з порушенням ПДД, можна відреагувати наступним чином: 1. Зробити кілька фотографій правопорушення так, щоб було чітко видно місцевість, дорожні знаки або розмітку; 2. Вказати місто, адресу, дату правопорушення, номерні знаки автомобіля, свої контактні дані та додати фотографії; 3. Роздрукувати отриманий текст скарги на принтері та надіслати листом до управління Патрульної поліції.

Залишається сподіватись на відповідальність та вихованість людей, адже і  нас залежить добробут та порядок.