Жек
Протипожежна сигналізація
17
Січ"19

В усіх будинках ЖМ «Патріотика» встановлено систему протипожежної сигналізації та димовидалення. Одним з елементів системи протипожежної сигналізації є датчики.

Датчики встановлено на всіх поверхах в коридорах та квартирах. Квартирні датчики поділяються на два види перший вид це датчики які під’єднано до протипожежної системи, вони встановлені біля вхідних дверей, другий вид це датчики встановлені в кімнатах та на кухні, вони працюють від батарейок і призначені для подачі звукового сигналу.

Важливим є те, що датчики встановлені біля вхідних дверей з’єднані з подібними датчиками в інших квартирах послідовним способом. Тобто, якщо від’єднати такий датчик в одній із квартир то в декількох інших квартирах датчики також перестануть працювати.

У випадках коли під час ремонтних робіт виникає необхідність тимчасово демонтувати такий датчик, необхідно звернутися до диспетчерської обслуговуючої організації та залишити заявку про необхідність такого демонтажу. Спеціалісти обслуговуючої організації дистанційно вимкнуть датчик із системи протипожежної сигналізації.

Система протипожежної сигналізації є важливою складовою забезпечення безпеки в будинках, давайте разом зробимо все необхідне для її нормального функціонування, це потрібно кожному з нас.