Жек
Діяльність обслуговуючих організацій
07
Вер"20

Наприкінці літа, відбулося багато подій пов’язаних з банком «АРКАДА» і будівництвом ЖК «ПАТРІОТИКА».

    Такі події звичайно мали негативний вплив на діяльність компаній які обслуговують вже заселені будинки ЖК «ПАТРІОТИКА», зокрема ТОВ «Промінь-С» та ТОВ «АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС». Блокування Національним банком рахунків обслуговуючих організацій зробило на певний час неможливим оплату необхідних для діяльності рахунків за надані послуги та енергоносії.

    Не дивлячись на вкрай складну ситуацію, обслуговуючі організації ТОВ «Промінь-С» та ТОВ «АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС» продовжують свою роботу і обслуговують будинки в повному обсязі. Виконуються роботи по обслуговуванню внутрішніх будинкових систем, прибираються території та будинки, вивозиться сміття, усуваються аварійні ситуації, обслуговуються системи пожежогасіння, обслуговуються ліфти, закінчено підготовку внутрішніх комунікацій до опалювального сезону 2020/2021 року та інше. Прикладається максимум зусиль для вирішення проблемних питань з ліфтовим обладнанням яке вийшло з ладу і потребує заміни певних деталей.

    На сьогоднішній день ситуація в господарській діяльності обслуговуючих компаній дещо покращилася. Так, ТОВ «Промінь-С» та ТОВ «АРКАДА-ЖИТЛОСЕРВІС» відкрито рахунки в АТ «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» і проводиться оплата за енергоносії і надані послуги, здійснюється придбання необхідних матеріалів.

    Крім того проводиться робота з тимчасовою адміністрацією банку по питанню розблокування коштів обслуговуючих компаній. Проведено переговори з постачальниками енергоносіїв з метою організації подальшої співпраці.

    Ситуація певним чином ускладняється великою заборгованістю мешканців за комунальні послуги, але не дивлячись на це обслуговуючі компанії продовжують працювати і обслуговувати будинки.